HawkPlus

SteelAR

Bir merceği üstün kılan en büyük özellik Anti-refle kaplamasıdır. SteelAR antirefle kaplama, normal AR kaplamaların yansımayı önlemesi ve UV ışınlarına karşı gözleri koruması gibi etkileri göstermesinin yanı sıra geliştirilmiş “Innovative Coating Technology®”ile anti-refle kaplamanın en önemli noktalarından biri olan sağlamlığı da ön planda tutmuş ve SteelAR yapısal olarak kullanıcının her türlü ihtiyacına cevap verecek şekilde dizayn edilmiştir. HawkPlus SteelAR ile gözle görülür farkı, daha uzun ömürlü hissedeceksiniz.

Gözlük camlarınız aşırı kirlenmeden dolayı yüzünüzden çok elinizde kalıyorsa, yağmurlu havalarda su damlacıkları gözlük camınızda kalıyorsa, görüşünüzde ve kullanım konforunda sıkıntı yaratıyor demektir. Bu gibi sorunlarla karşılaşmamak için tercihiniz Süper Hidrofobic kaplamalı SteelAR olsun. Televizyon izlerken, bilgisayar başında, araç kullanırken zararlı uv ışınlarına maruz kaldığınızı biliyorsunuz. Bu gibi problemlerde cildiniz için koruyucu kozmetik ürünler kullanabilirsiniz. Peki ya gözleriniz için ? Gözlerinizin mükemmel koruyucusu %100 UV korumalı SteelAR anti-refleli HawkPlus camlarınız daima yüzünüzde olsun.

UV KORUMA
SU TUTMAZ
Çizilmeye Karşı Direnç
Yağ Leke Tutmaz
Yansımasız Net Görüş
Toz Tutmaz

HYBRID

Geliştirilmiş son teknoloji ürünü HYBRID gözlük camları güneş ışığı ile temas ettiği anda HIZLI bir şekilde kararmaya başlar. Güneş ışığı ile gelen UV ışınlarını algılayan fotokromik moleküller hızla reaksiyona geçerek gözlük camının kararmasına yol açar Dış ortamda güneş ışığının farklı tonlarına HIZLI bir şekilde adaptasyon sağlayan HYBRID teknolojisi sayesinde gözleriniz yorulmadan ışık düzeyleri farklı olan ortamlara anında uyum gösterir.

Işık Kontrolünüz Altında

HYBRID teknolojisi sayesinde güneş ışığıyla kararma esnasında gelişmiş renk kontrastı ile görüşünüz kısıtlanmaz Net görüş almaya ve renkleri parlak görmeye devam edersiniz. Sadece direkt gelen güneş ışığında değil yansıyan kaynaklardan gelen güneş ışığında da etkilidir. Açık yada bulutlu havalarda gelen ışık miktarına göre koyulaşma sağlanır.

İç Mekanlarda Hızlı Berraklık ve Net görüş

İç mekanlardaki farklı ışık koşullarına HIZLI UYUM sağlayarak berraklaşır HYBRID fotokromik olmayan gözlük camları ile eşit performans gösterir ve net bir görüş sağlar.

PROGRESSIVE

V-SHOCK BLUE

MAVİ IŞIK KİRLİLİĞİNE KARŞI EŞSİZ PERFORMANS

GENİŞ, YAKIN VE ORTA MESAFE GÖRÜŞ ALANLARI IDT İLE SORUNSUZ GÖRÜŞ KONFORU TÜM BAKIŞ AÇILARINDA YÜKSEK KALİTEDE GÖRÜŞ MAKSİMUM ASTİGMATİZM TÜM ÇERÇEVELERE UYUM

HAWKPLUS GÖZLÜK CAMLARI; TEKNOLOJİ, TASARIM VE KONFORU BİRBİRİNE KOMBİNE EDER

Günümüzde dijital cihazların sık kullanımı ile göz yorgunluğu belirtileri de gitgide artış göstermekte. Akıllı telefon, tablet, bilgisayar ve led aydınlatmalar bunlardan sadece birkaçı. Yaygın kullanım alanları ve artan popüleritesi sebebiyle, giderek daha fazla mavi ışığa daha uzun süre maruz kalıyoruz. Üstün V-SHOCK BLUE kaplaması SteelAr Kaplamanın üstün tüm özelliklerine sahip olmakla beraber dijital cihazlardan yayılan mavi ışığı keserek göze girmesini engeller. Teknolojisi sayesinde zararlı mavi ışığı filtreleyerekgözü mavi ışığın zararlı etkilerinden (göz yorgunluğu, konjonkivit, katarakt, uykusuzluk ve bulanık görme) korur. UV koruması sayesinde göz sağlığını korur, bu sağlık faydalarının yanında görüş konforu da üst düzeydedir. Antirefle kaplama özelliği ile kir, leke ve su tutmaz, çizilmelere karşı dayanıklı ve antistatiktir.

DAHA KONFORLU GÖRÜŞE GEÇİN, GÖZ SAĞLIĞINIZI RİSKE ATMAYIN

Gözleriniz bizim için değerli. Dijital cihazlara uzun süre maruz kalındığında göz sağlığı problemleri ile karşılama riskiniz de giderek artıyor. Belli bir yaştan itibaren göz kusurları kendini göstermeye başlar. Görme kusurlarının başlamasıyla birlikte mesafelere odaklanma giderek zorlaşır. Yakın ve uzak arasındaki hızlı değişim gözlerinizin yorulmasına net görüş alamamanıza neden olur. HawkPlus geliştirdiği Mobile Lİfe teknolojisi dijital cihaz kullanıcılarına yönelik geliştirilmiştir. Genel kullanım amaçlı progresif camlar akıllı telefın ve tablet kullanımında zorlayıcı baş ve boyun hareketleri gerektirir. Mobil cihaz kullanırken rahat ettiren tasarımı ile HawkPlus Mobile Life camlarını tercih edebilirsiniz.

Contact

Thank you, your message has been sent.
Error occurred while sending email. Please try again later.

example@example.com

Email

123 Lorem Ipsum, USA

Addres

(+1) 123 456 7890

Phone