Hakkımızda

Biz Kimiz?

2010 yılında faaliyete giren Mestan Optik bugüne kadar benimsediğimiz esas ilke; müşteri memnuniyetinin kalıcılığını, yenilikçi ve dürüst bakış açısını devam ettirerek kadın, erkek ve çocuk kategorilerindeki tüm optik ve güneş gözlüklerinde kaliteyi ön planda tutmaktır.                                                                                                                                                                                             Mestan Optik ailesi olarak ürün seçiminde kaliteyi ön planda tutmak; çocuk, kadın, erkek optik ve güneş gözlüğü hizmetinde müşteri odaklı satış sistemine odaklanmak öncelikli prensibimiz haline gelmiştir. 

Teknolojik yenilikleri ve Dünya modasını ve trendlerini yakından takip eden Mestan Optik birçok optik gözlük ve güneş gözlüğü ile gözlük camı, çerçeve, lens gibi tüm gözlük aksesuarlarını tarafınıza sunuyor.

 

Değişimi yönetmeyi, ihtiyaçları karşılamayı ve beklentilerin ötesinde çözümler sunmayı vizyon edinen Mestan Optik aynı zamanda profesyonel mağazacılık anlayışını optik sektöründe başarı ile sürdüren firmamız güven unsurunun ön planda müşteri sadakati Mestan Optik'i diğer mağazalardan ayrı bir yerde konumlandırmaktadır.                                                                                                                         

                                                                                                                                                                                                                     GÖRÜŞÜNÜZÜ DEĞİŞTİRMENİN NE KADAR ÖNEMLİ OLDUĞUNU BİLİYORUZ!!!